EPF
Awatar użytkownika
By daras25
#422324
Korzystam z A2 dopiero od kilku dni i również jestem mile zaskoczony sporym " kopem " ,
pozwala mi to obniżać moc .
Ogólnie jestem zadowolony , to był dobry wybór .
Ale tych śrubek nie wybaczę Ci sz3kla :wink:
Awatar użytkownika
By daras25
#422916
sz3kla pisze:A co z nimi nie tak? ;)

Te śrubki były ocynkowane :?:
Ale nie ma problemu bo mam takie z "kwasówki" na imbus .
Awatar użytkownika
By Maya
#424556
Tja...to jest to o czym marzyłem. Pięknie wykonany sprzęcior, łatwy w użytkowaniu, niezawodny, prosty, mobilny i super po prostu.
Trochę powalczyłem z drutem ale dobrałem wreszcie to co mi pasuje - na fi 0,18 trzy, cztery zwoje, na podwójnym sznurku i szumi jak dobry tytoń w fajce *SMOKE*
Łatwo przepalić bo tylko odkręcić, gwizdnąć z dwa razy na napięciu i dymać dalej.
Z dolewaniem bajka - do pełna i długa *CZAJNICZEK* ..chmura
Polecam, rewelka na maxa !
Awatar użytkownika
By Maya
#438003
Jak założyłem grzałkę na sznurku ceramicznym to byłem w siódmym niebie smaku ale jak skręciłem grzałkę na mesh'u to stwierdzam, że oszalałem :zakrecony
Awatar użytkownika
By Hellboy79
#438078
Grzake z mescha jak skrecona jest?
Mozesz foto zapodac?



Sent from my E15i using Tapatalk
Awatar użytkownika
By Kaazz
#438083
Ano ,pokaz tez jestem wielce ciekaw :)
Awatar użytkownika
By brodasamozlo
#438098
A ma ktoś może fotki jak wygląda A2 z meshem ?
Jak knot z mesha to zbiorniczki od tanka ? Jakaś przystawka ? dostawka? Dłuższa śrubka ?
Chciałbym sobie sprawdzić jak to będzie działać a że nie lubię wywarzać otwartych drzwi to jeśli ktoś ma mesha w A2 to bardzo poproszę o fotki grzałki.
Awatar użytkownika
By Maya
#438100
A proszę :)
Obrazek
Drut 0,12
Nie pytajcie o opór bo nie mierzyłem ale na Egonie i E-Powerze śmiga bez problemów.
Mesh, jak to mesh wymaga trochę czułości i na samym początku hardcorowo lepiej nie palić ale z czasem rozbrykuje się spoko.
Meshka delikatnie przepalana i oksydo-porcelankowana wg instrukcji z tematu: Wszystko o meshach.
*CZAJNICZEK*
No, smack yes boski, po prostu :D
Awatar użytkownika
By brodasamozlo
#438116
Czyli mesh ciągnie liquid standardowo z watki ?
Aż se normalnie skręcę coś takiego dzisiaj :)
Dziękuje za fotkę.
Awatar użytkownika
By Maya
#438122
brodasamozlo pisze:Czyli mesh ciągnie liquid standardowo z watki ?

A tak, tak, tak...
brodasamozlo pisze:Dziękuje za fotkę.

A na zdrowie :)
Awatar użytkownika
By Hellboy79
#438173
noman1 pisze:@Hellboy79 przecież masz A2 na meshu :P


Mam mam ale kurcze cieknie A2 na meshu dramatycznie, przydało by się jakieś inne rozwiązanie albo ja już kręcić mesha nie umiem....
Awatar użytkownika
By Lutor
#439036
ja właśnie jestem po kolejnej oksydacji i nowa grzałka śmiga w A2 v2 mesh bawole rogi, 3 zwoje, 1,5oma
Awatar użytkownika
By sieniek
#448823
Witam,mam pytanko - jak czyścić grzałkę? Oprócz przepalanie jest sens cokolwiek z nią robić ?
Pozdrawiam.
Awatar użytkownika
By Lutor
#448832
nie! wymienić najlepiej :), jeśli śmiga na meshu przelać wrzątkiem kilka razy zamiast przepalać a później nowa
Awatar użytkownika
By Luke2
#458983
A ja mam taki problem - Gdy kręcę grzałkę do mojego A2, to odpalając baterię np. Ego-t przycisk od baterii się świeci, ale grzałka się nie grzeje. W dodatku jak za mocno dokręcam śrubę to ta biała podstawka z śrubami zaczyna się kręcić lekko. Czy to znaczy, że mojego A2 żywot się już skończył?
By raber
#459012
Pewnie urwał się kabelek pod tą białą izolacją skoro się kręci.
Awatar użytkownika
By uziq
#459029
ja na A2 zjarałem 3 egonki (nie mialem miernika)
nie masz miernika oporu, lepiej nie ryzykuj

pozdrawiam
Awatar użytkownika
By Luke2
#459032
A ja zjarałem jedną Ego-T i dwie KGO. Ale to przez zwarcie czy przez to, że zepsute A2 jest?
By jaceka
#459127
Kuźwa! a tyle jest opisów jak zrobić grzałkę. Jaki drut ile go nakręcić ... etc...
Awatar użytkownika
By Luke2
#459154
jaceka pisze:Kuźwa! a tyle jest opisów jak zrobić grzałkę. Jaki drut ile go nakręcić ... etc...


Nikt nie pyta jak i z czego kręcić grzałkę.

Na 1.3 ohma mi działało na KGO (przy kręceniu pierwszy raz podwójnej grzałki tyle mi wyszło). Zwarcie jest sygnalizowane miganiem, więc co z tym modem jest nie tak, że psuje elektronikę z baterii?
By jaceka
#459160
Luke2 pisze:
jaceka pisze:Kuźwa! a tyle jest opisów jak zrobić grzałkę. Jaki drut ile go nakręcić ... etc...


Nikt nie pyta jak i z czego kręcić grzałkę.

Na 1.3 ohma mi działało na KGO (przy kręceniu pierwszy raz podwójnej grzałki tyle mi wyszło). Zwarcie jest sygnalizowane miganiem, więc co z tym modem jest nie tak, że psuje elektronikę z baterii?

Z modem? raczej z grzałką . 1.3? No proszę Cię.
Awatar użytkownika
By Luke2
#459162
Jak pierwszy raz kręciłem grzałkę podwójną wyszło mi 1.3 ohma i działało wszystko ok, potem na około 1.8 jakoś jechałem też było wszystko ok i nagle mi baterie zaczynają siadać. Jak mówiłem podstawka na śruby powoli się kręci do okoła jak trochę za mocno śrubę przykręcam, jeżeli to przewody wewnętrzne się urwały to mod jest już do wyrzucenia?
By jaceka
#459164
Luke2 pisze:Jak pierwszy raz kręciłem grzałkę podwójną wyszło mi 1.3 ohma i działało wszystko ok, potem na około 1.8 jakoś jechałem też było wszystko ok i nagle mi baterie zaczynają siadać. Jak mówiłem podstawka na śruby powoli się kręci do okoła jak trochę za mocno śrubę przykręcam, jeżeli to przewody wewnętrzne się urwały to mod jest już do wyrzucenia?

Mam wrażenie, że gdzieś w tym temacie taka awaria sprzętu jest już opisana.
Awatar użytkownika
By Lutor
#459176
nie, rozbierasz głowice(rozkręcasz) i lutujesz kabelki, izolujesz i jest okidoki, wszystko tu się da naprawić poczytaj wątek

-- [scalono] 22 maja 2012, o 20:41 --

ta część z gwintem poniżej radełkowanego pierścienia jest wkręcana na klej, napisz do konstruktora udzieli Ci rad :) oprócz tego pin z konektora też wysuwa się z uszczelki
Awatar użytkownika
By sz3kla
#477757
Słuchajcie... tak sobie rozmawiałem dziś ze współtwórcą A2... ostatnimi czasy uraczył mnie nawet świetnym A2 Tankiem typu B - mnie wychwalać nie wypada, ale o tym modziku Thaniell mógłby coś powiedzieć...

Ja generalnie wycofałem się z modzenia aby poświęcić się pracy w e-dymie.

Twórca A2 (i A2-T które mimo istnienia owiane jest tajemnicą) przegląda to forum systematycznie...
Może gdybyście się poważnie zainteresowali tematem, zalogowałby się wreszcie na swoim dziewiczym koncie i może zrobiłby dla Was trochę zabawek ? ;)
Zachęćcie go jakoś, bo to nieśmiały i skromny człowiek jest... ;)

Pozdrowionka!
Michał
Awatar użytkownika
By Hellboy79
#477776
No trzeba zacząć ten wątek od nowa rozkręcić. Przydało by się zrobić tak aby mozna bylo palić jak buli smoker czy vertigo na tanka.. Sam jestem chętny na przejsciowke do a2 na a2 tank.

Wysłano z E15i z użyciem Tapatalk
Awatar użytkownika
By noman1
#477781
Hellboy79 pisze:No trzeba zacząć ten wątek od nowa rozkręcić.

Co tu rozkrecać, 53 strony są, A2 miało swoje 5 minut, później nastały inne mody a teraz chińskie w modzie.
Wystarczy że współtwórca cyknie fotkę i napisze cenę, czy chętni się znajdą, czas pokaże.
Awatar użytkownika
By Hellboy79
#477786
Niech współtwórca pojawi się i powie co ma do zaoferowania i za ile. Zmodyfikowal bym chetnie moje a2 bo nie ukrywam cycek v2 gra pierwsze skrzypce u mnie
a a2 prosi sie o upgrade.

Wysłano z E15i z użyciem Tapatalk
Awatar użytkownika
By mati3000
#477789
A może coś takiego od razu :D tylko jeszcze dodatkowo z innym mocowaniem grzałki jak w a2. Wiem że nie ma to nic wspólnego z A2, ale pomysł wydaje mi się być ciekawy.

Obrazek
Awatar użytkownika
By Kszywho
#477797
Hellboy79 pisze:Niech współtwórca pojawi się i powie co ma do zaoferowania i za ile. Zmodyfikowal bym chetnie moje a2 bo nie ukrywam cycek v2 gra pierwsze skrzypce u mnie
a a2 prosi sie o upgrade.

jaceka pisze:ja, bylbym zainteresowany!


A nie lepiej po prostu wyłożyć 96pln i zakupić Vertigo, które jest tzw. A2T?
Awatar użytkownika
By noman1
#477809
Kszywho pisze:A nie lepiej po prostu wyłożyć 96pln i zakupić Vertigo, które jest tzw. A2T?

Nie cemy żóltego :evil: i to nie tamat o vertigo, upgrade nie powienien tyle kosztować.
Przyznam że nie weim czy chce upgradować A2, dwa cycki wystarczą :lol: i czekam na ajata ....
Awatar użytkownika
By Lutor
#477818
najlepszy upgrade byłby tego typu co pokazał mati3000 na przykładzie GT-US, tulejki pod tanka, dripa, i głowica pod GT hehehe
Awatar użytkownika
By Hellboy79
#477967
Lutor pisze:najlepszy upgrade byłby tego typu co pokazał mati3000 na przykładzie GT-US, tulejki pod tanka, dripa, i głowica pod GT hehehe


Prawda jest taka, niech się współtwórca wypowie jakie ma plany wobec upgrade a2. Przedstawi pomysły a my wybierzemy wlasciwy dla nas. A2 kiedyś bylo fajne a teraz cycek i ajat wyparly go, nawet vertigo, szkoda by bylo klasyke gonić na bazarku wiedzac ze nikt się nie kwapi aby cos z nim zrobc (upgrade). Jak mam czekac do jesieni zanim może ktos da info co ma i po ile to zastanowie sie. Rynek teraz mamy taki ze jak przespimy pewien moment to trudno potem wrócić ( to tak samo jak z era najgorsza sieć gsm)
Wysłano z E15i z użyciem Tapatalk
By jaceka
#478018
Kszywho pisze:
A nie lepiej po prostu wyłożyć 96pln i zakupić Vertigo, które jest tzw. A2T?

Akurat Vertigo posiadam. Niestety to nie jest A2T z paru przyczyn.
upgrade z A2 do A2T jest potrzebne. Przynajmniej dla mnie.
Awatar użytkownika
By daras25
#478182
Na siłę można wykorzystać coś od " steammachine " , na pewno będzie pasowała przejściówka na dripa 510 i to coś do regulacji temperatury oparu ale wiadomo że przydało by się coś więcej
http://www.vapistsvapourizers.co.uk/Steam_Machine_Drip_tip_Adaptor/p1436124_6948026.aspx
http://www.vapistsvapourizers.co.uk/Steam_Machine_Variable_Steam_Temprature_Module/p1436124_6948539.aspx

-- [scalono] 27 cze 2012, 16:24 --

Tak wygląda A2 sz3kli z przejściówką na dripa od steammachine


Obrazek
By daras25 at 2012-06-27


Pasuje idealnie gdyby miał służyć tylko do dripowania można by było go skrócić ale straciłby swoją uniwersalność tak że raczej szkoda .


Obrazek
By daras25 at 2012-06-27
Obrazek
By daras25 at 2012-06-27


Teraz tylko dobra konfiguracja do dripowania i można się bawić :wink:
Awatar użytkownika
By Hellboy79
#483187
I minął tydzień kolejny... Jak współtwórca nie zawitał tak penie już nie zawita. Szkoda że A2 został pogrzebany i wyparty przez konkurencję a wystarczylo coś do niego dodać i zaobić jeszce na tym... Moje A2 leży w szafie i czeka jak z sentymentem może zatesknie za nim... Czas rozgladac sie za ajatem....

Wysłano z E15i z użyciem Tapatalk
Awatar użytkownika
By Maya
#483850
Hellboy79 pisze:Moje A2 leży w szafie i czeka...

Moje A2 ciągle niezawodnie śmiga już pół roku i jestem bardzo zadowolony z zakupu. Opłacało się :)
A jak sobie pomyślę, że musiałbym jeszcze z knotami walczyć to mi się tanka odechciewa jakoś :D
Awatar użytkownika
By ubs
#483931
Mam 3 sztuki A2 i do nich rozne modzenia typu tank, piper i sam juz nie wiem jakie jeszcze a uzywam standart na kartridze od cygara.

Dwie juz naprawiane, w jednym przeciela sie gumka od pina plus a potem ukrecil sie kabelek, w drugim kabelek.
Naprawa parenascie minut z grzaniem sie lutownicy.
Niby otwory gdzie siedzi srubka z gniazdem sa takie same, ale w jednym wystarczyla jedna koszulka to w drugim musialem dac druga.

Zobacze jak wroce i sprobuje zalozyc tanka, ale majac nie mile wspomnienia po tankach jakos nie widze siebie, zeby tak dymac.
Teraz jak konczy sie liquid odkrecam, nalewam i dymam dalej, z kartridzem cygara wydaje mi sie to latwiejsze i prostsze.
By boyaZ
#483943
ja z tankami złych wspomnień nie mam
zreszta na chwilę obecną palę już tylko na soft tipie na 5v i właśnie na tanku BC bo na nim lepiej czuje smak niż na waciaku gdzie to zawsze tanki średnio oddawały smak... ;/
mam a2 z ostatnich serii jeśli ma ktoś jakis pomysł jak przeobić go na tanka chętnie skorzystam ;]
Awatar użytkownika
By noman1
#483950
boyaZ pisze:ja z tankami złych wspomnień nie mam
zreszta na chwilę obecną palę już tylko na soft tipie na 5v i właśnie na tanku BC bo na nim lepiej czuje smak niż na waciaku gdzie to zawsze tanki średnio oddawały smak... ;/
mam a2 z ostatnich serii jeśli ma ktoś jakis pomysł jak przeobić go na tanka chętnie skorzystam ;]

Poczytaj temat od początku, wszystkie opcje sa opisane, robienie tanka z A2 także.
By pg63
#484285
boyaZ pisze:ja z tankami złych wspomnień nie mam
zreszta na chwilę obecną palę już tylko na soft tipie na 5v i właśnie na tanku BC bo na nim lepiej czuje smak niż na waciaku gdzie to zawsze tanki średnio oddawały smak... ;/
mam a2 z ostatnich serii jeśli ma ktoś jakis pomysł jak przeobić go na tanka chętnie skorzystam ;]


Ja w ostatnich dniach przerobiłem (jeśli to tak nazwać można) vErtiGO, czyli tanka na waciaka (gąbczaka). Teraz dopiero wiem co to komfort wapowania. Może dlatego, że mój parownik miał lichą iglicę i wymagał dużo "dostrajania" i kombinowania z knotami. Zastanawiałaem się nawet żeby kupić atomizer imista i zaadoptować iglicę bo wydawała mi się najbardziej ok. Jednak posty jaceka, który w ferworze przeróbek popsuł "dzyndzla" :D skłoniły mnie do spróbowania i sprawdzenia jak będzie zachowywał się ten system w wersji klasycznej czyli na watce. Z dawnych czasów gdy królowały peny została mi watka fistus i gąbka frida. Watka nie oddawała dobrze liquidu (może nie dobrałem ilości zbyt dobrze) więc wsadziłem fridę i to było TO. Wszystko się poprawiło: dym, kop, smak.

Jednak jak uda mi się jakimś cudem dostać iglicę od imista to dokupię drugi taki parownik i będę kombinował z tankiem. Wydaje mi się, że w tym przypadku będzie miała decydujące znaczenie.
  • 1
  • 18
  • 19
  • 20
  • 21
  • 22
ursa nano miga 3 razy na biało

Przy włożonym podzie przy zaciąganiu się dioda mig[…]

Joyetech EGO NexO-kolejne AIO

https://i.ibb.co/SQjhFKf/vape-poland[…]

Pierwszy e papieros

Witam. Chcialbym zakupic swojego pierwszego e papi[…]

UWAGA! Na blogu Starego Chemika BARDZO WAŻNE informacje! Dotyczą zdrowia i życia.