EPF
Nasze własne produkcje
By epalacz
#326128
Po lekturze wielu tematów dotyczących GG pokusiłem się na zrobienie własnego .
Wykonany z aluminium.Gwint 801 i 510.
Oto parę fotek:


























Awatar użytkownika
By ziutekk6
#326130
Nieźle wyszedł :D
Jakaś może jakaś prezentacja jak kopci? :mrgreen:
Awatar użytkownika
By boogeyman
#326132
Ekstra :D planujesz może parę sztuk dla ogółu wykonać? ;)

@ziutek, to "tylko" body ;)

Sent from my GT-I9000 using Tapatalk
Awatar użytkownika
By Kszywho
#326133
Najładniejszym modem był zawsze dla mnie K1 od Krzyśka. Teraz pierwsze miejsce zajmują dwa mody- dochodzi polskie GG by epalacz.

Oczywiście A2 jest najpiękniejsze na świecie, ale to już mod atomizera, więc inna półka.
Awatar użytkownika
By marteenez
#326135
Piękna robota, pogratulować. Oczami wyobraźni widzę go w stali. :)
Awatar użytkownika
By Wuntek
#326138
Ładnie, ładnie.
Awatar użytkownika
By Murof
#326186
Wielkie słowa uznania, widać tu kunszt i znajomość fachu. Przyjemnie popatrzeć na taką robotę.

P.S. Ta matowa powierzchnia to obróbka galwaniczna czy strumieniowa ?. Ze zdjęć (mimo, że są doskonałej jakości) nie mogę się zorientować.
Awatar użytkownika
By sz3kla
#326192
Gratulacje! Cieszę się, że wśród naszej POLSKIEJ SPOŁECZNOŚCI E-PALACZY znajduje się coraz więcej osób, które mają przede wszystkim chęci, by wnieść coś "świeżego" na nasz rynek e-papierosów. :)
Wykonanie po fotkach sądząc, pierwsza klasa. :)
Awatar użytkownika
By dubanek
#326195
że tak zapytam. Ile chcesz za cąłość?
Awatar użytkownika
By Siarek
#326196
Co to to na górze ?
Ładne wykonanie i kawał dobrej roboty :)
Awatar użytkownika
By mkosmida
#326198
ja bym to jednak widzial w czarnym macie :P albo SS
By epalacz
#326207
Dzięki za uznanie .Najbardziej cieszy to że się podoba.Matowy wygląd to efekt anodowania.Jeżeli chodzi o dostępność tego moda to czemu nie jest możliwość wykonania paru szt.Wszystko zależy od ilości bo sporo czasu pochłania .
By epalacz
#326210
Do kolegi Siarek.
Nie bardzo wiem o który element Ci chodzi.
Góra to chyba wszyscy wiedzą ustnik wkręcony w AVS
Jeśli chodzi o cene moja propozycja 400 PLN
Awatar użytkownika
By UNSU
#326211
Napisałem PW - piszę się na jednego bo chciałem od dawna załapać się na gg lub temu podobnego.
By emes71
#326217
Wygląda nieźle, jestem zainteresowany zakupem, gwint chyba 901 a nie 801 , co dokładnie wchodzi w zestaw do sprzedaży ?

Wysłano z GT-P1000 z użyciem Tapatalk
Awatar użytkownika
By donjohn
#326226
Piękny mod - gratuluje , wygląda świetnie :D
By epalacz
#326399
Do kolegi emes71
Mod zawiera:Pojemnik na akumulatory z włącznikiem, 3 tuleje przedłużające,Tzw colector tank z gwintem 801 i 510 oraz regulacją przepływu powietrza,dekielki na atomizery z gwintem 801 i 510,uszczelki oraz kompletny AVS z gwintem 901
Awatar użytkownika
By UNSU
#328152
Nareszcie jest ...
Zdjęcie 1:



Zdjęcie 2:



Zdjęcie 3:



Zdjęcie 4:



Zdjęcie 5:



Zdjęcie 6:



Odebrałem przesyłkę i sam nie wiedziałem czego się spodziewać w środku - a tu niespodzianka. Pudełeczko, każdy element zabezpieczony - myślę sobie - dokładny jest szkubany :) nawet zapas części takich jak np. sprężynki, oringi, tulejki dorzucił pokaźny - klasa i 5+ do image.

A dalej lekki szok - spodziewałem się niedoróbek - i się pomyliłem - wszystko idealne - spasowane - cudo rękodzielnictwa kolegi epalacza. Dziękuję i mam nadzieję że na tym nie poprzestaniesz - rób to co umiesz a widzę że potrafisz wiele ...

Dalej ocena tego jak sprzęt działa (krótka bo mam go od 4 godzin) - w porównaniu do indu na tych samych atomkach i kartkach robi o wiele więcej - czyli z prądem nie ma problemów. Testuję go na dwóch konfigach baterii 2x18350 i 1x18650 - na razie rewelka - aż pokuszę się chyba o pożyczenia miernika od kolegi.

Jak na razie same dobre wrażenia a polecić będę mógł dopiero po wgłębieniu się w ten sprzęt na przestrzeni czasu - indu od razu w szufladę...
By emes71
#328177
Testowałeś już AVS ? Jakie wrażenia ?
Awatar użytkownika
By UNSU
#328281
AVS - wierna kopia oryginału - jak na razie działa bez zarzutu, bez wycieków i zalań - po katuję AVS troszkę do dnia aż listonosz mi przyniesie zamówionego Genesisa. Do AVS z aluminium po paru wymianach opinii i załadowaniu sporej ilości wiedzy podchodzę tak: - taki kontakt z alu. niczym się nie różni od łyżek na stołówkach - czyli prawie żaden.
By epalacz
#328543
UNSU dzięki za opinie.Wszelkie sugestie mile widziane.Ja osobiście katuję swojego GG od pół roku i nie narzekam Raz na miesiąc przecierka szmatką i środkiem do czyszczenia aluminium (chromu, srebra, mosiądzu)- ogólnie dostępnego w supermarketach na stoiskach z akcesoriami, chemią do samochodów i jest OK. Zainteresowanych zapraszam na PW.
Awatar użytkownika
By UNSU
#328602
Ja się zastanawiam nad anodowaniem - lekki zabieg a powłoka nie do zdarcia
By emes71
#328610
no mnie właśnie tylko to aluminium powstrzymuje od zakupu

Wysłano z GT-P1000 z użyciem Tapatalk
By epalacz
#328612
Częściowo jest on anodowany Nie wiem czy przez poanodowanie całości nie straciłby na wyglądzie.
By pidyn.Mawr
#328617
epalacz pisze:Częściowo jest on anodowany Nie wiem czy przez poanodowanie całości nie straciłby na wyglądzie.


A czy myślałeś nad innym kolorem anody?
Awatar użytkownika
By Wuntek
#328620
Jak będzie czarny to biorę!
By epalacz
#328623
Czytałęm kiedyś o takim zabiegu domowym sposobem .Powloka uzyskana to coś zbliżonego do koloru coli ale nie próbowałem kombinować.Myślałem raczej o grawerce.
By pidyn.Mawr
#328629
To chyba w oleju sie robilo "oksyde"
Ale to raczej nietrwale na dlugodystansowe macanie :(
Awatar użytkownika
By robi80
#328633
epalacz pisze:Czytałęm kiedyś o takim zabiegu domowym sposobem .Powloka uzyskana to coś zbliżonego do koloru coli ale nie próbowałem kombinować.Myślałem raczej o grawerce.

BRAVO epalacz nasz orzelek i napis pl zamiast tego "ss"owskiego gawrona :lol:
By epalacz
#328651
Gawrona na pewno nie będzie .Z kolorem będzie ciężko.Grawerka w przyszłości .
Oksydowanie robi się na gorąco w kąpieli olejowej- anodowanie to proces elektrolityczny
Awatar użytkownika
By UNSU
#329228
W teorii powłoka anodowana jest jak szkło - upadł mi dzisiaj rano jak wracałem z pracy na kostkę brukową - podnoszę i nie ma nawet zadrapania - a więc raczej nic nie będę zmieniał - taka powłoka jest wystarczająca - dodam tylko autorską grawerkę tak dla siebie :)
Jestem cholernie zadowolony że mam takie cudo.
Awatar użytkownika
By sephiroth02
#331381
OK

To ja też wtrącę swoje 2 grosze :)

Dzisiaj do mnie dotarł GGvPL :) wersja bez AVS "powód w podpisie" :)

Na żywo prezentuje się lepiej niż na foto wierna kopia "GGTS" - ja mam polerowany.

Jak na razie żadnych spadków napięć, pali się na nim idealnie.

Posiadam też INDU i dla porównania GGvPL jest o wiele wiele lepszy no i jak widać ładniejszy :)

Wykonanie na jak najwyższym poziomie, wszystko ładnie i idealnie do siebie pasuje, żadnych niedoróbek gwinty skręcają się gładko, wszystkie podkładki oringi idealnie spasowane.

Modzik dopracowany w najdrobniejszych szczegółach.
By pidyn.Mawr
#331440
"Wierna kopia" ?
Chyba zbyt się rozpędziłeś ;)
Mod ciekawy, co już napisałem wcześniej, ale do GG, to mu wieeeele brakuje.
Wybacz, ale musiałem to napisać ;)
By epalacz
#331450
Zgadza się-nie jest wierną kopią i nigdy nie będzie.Po prostu chciałem mieć takiego moda więc zrobiłem sobie jego polską wersję.
By pidyn.Mawr
#331498
epalacz pisze:Zgadza się-nie jest wierną kopią i nigdy nie będzie.Po prostu chciałem mieć takiego moda więc zrobiłem sobie jego polską wersję.


Ależ ja nie neguję jego dokładności wykonania.
Jest bardzo OK.
Tylko porównując z greckim GG, nie oparłem się "przymusowi" napisania tego ;)
Z mojej strony full szacun za wykonanie.
Awatar użytkownika
By UNSU
#331514
Dopiero jak się ma go w ręku można stwierdzić że jest to świetny mod, dobra kopia i dużooo włożonej pracy. Jak na razie jestem bardzo zadowolony. Gdyby był z nierdzewki to już full wypas i nic więcej nie trzeba.
By epalacz
#331529
Wszystko OK. GG Greckie robi specjalistyczna firma posiadająca maszyny.Mój mod powstaje w domu nawet nie w warsztacie.Za nierdzewkę to żona by mnie zabiła(temperatura wiurów, chłodzenie.)W pokoju to by był niezły sajgon. :D :D
Awatar użytkownika
By jimixxx
#331533
epalacz pisze:Wszystko OK. GG Greckie robi specjalistyczna firma posiadająca maszyny.Mój mod powstaje w domu nawet nie w warsztacie.Za nierdzewkę to żona by mnie zabiła(temperatura wiurów, chłodzenie.)W pokoju to by był niezły sajgon. :D :D

Spoko, epalacz. Modzik ładny. :wink:
Masz dryg.
Awatar użytkownika
By dubanek
#331536
No to moze kolejny bedzie juz identyczny?
Awatar użytkownika
By jimixxx
#331538
dubanek pisze:No to moze kolejny bedzie juz identyczny?

Słabo masz ze wzrokiem, przyjacielu? :shock:
Toć nawet gwinty inne...
Awatar użytkownika
By sephiroth02
#332356
@pidyn.Mawr@ masz rację troszkę się rozpędziłem ale wybaczcie mi to z ekscytacji chyba, nową zabawką :)

Nie chciałem urazić żadnego posiadacza oryginalnego GG wybaczcie.

Przyznać jednak muszę że jest to jeden z niewielu modów tak dobrze wykonany i tak wszechstronny w zastosowaniu aku jak "GG"

@epalacz@ naprawdę ogromny szacunek za twojego moda.
Awatar użytkownika
By Cubezero
#332375
sephiroth02 pisze: "GGTS" - ja mam polerowany.


mógłbyś wstawić fotki jak wygląda polerowany ?
By pidyn.Mawr
#332384
sephiroth02 pisze:@pidyn.Mawr@ masz rację troszkę się rozpędziłem ale wybaczcie mi to z ekscytacji chyba, nową zabawką :)

Nie chciałem urazić żadnego posiadacza oryginalnego GG wybaczcie.

Przyznać jednak muszę że jest to jeden z niewielu modów tak dobrze wykonany i tak wszechstronny w zastosowaniu aku jak "GG"

@epalacz@ naprawdę ogromny szacunek za twojego moda.


No przecież się nie "obraziłem" ani nic w tym stylu :)
Rozumiem ekscytację nowym nabytkiem, tez tak mam prawie z każdym. Zwłaszcza z czymś na takim poziomie jak ten mod :)
Przyznaję rację, że (bazując na zdjęciach) wygląda na bardzo solidną robotę.
Gdyby nie to, że mam już 2 GGTSy, pewnie molestowałbym kolegę epalacza o egzemplarz tego cacka.
Awatar użytkownika
By sephiroth02
#332386
Cubezero pisze:
sephiroth02 pisze: "GGTS" - ja mam polerowany.


mógłbyś wstawić fotki jak wygląda polerowany ?



Fotki wstawię w poniedziałek :)

-- [scalono] 05 wrz 2011, 12:58 --

Fotki polerowanego :)

Sorry za jakość "aparat w telefonie"

http://www.dropbox.com/gallery/8998122/1/GGvPL?h=094236

Muszę go prze polerować wturlał mi się pod fotel w samochodzie stąd te drobne ryski.
Awatar użytkownika
By makomp
#333232
Witam wszystkich.

Otrzymałem dziś przesyłeczkę od epalacza i powiem szczerze że takiego profesjonalizmu to ja się nie spodziewałem :!: :!: :!:

Full wypas począwszy od zakupu - przez rewelacyjne zapakowanie - przez expresową wysyłkę - do otwarcia pudełeczka z zawartością. A to co znajduje się w środku??? różne mody już miałem ale ten jest najlepiej z nich wykonany i spasowany (jak na warunki, w których został wytworzony, czyli pokój mieszkalny to ta zabawka wygląda jakby w masowej produkcji profesjonalnymi maszynami była wykonana).

Dzięki epalacz piękna profesjonalna robota, mod wart swojej ceny i nie żal ani grosiczka wydanego na zakup

edit: pare fotek jak się prezentuje
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek

Hej, leżał epet w plecaku i gdy wracam po godzinie[…]

nie chcę się włączyć

kupiłam oxva slim xpro w grudniu, nagle dzisiaj ni[…]

Około dwa tygodnie temu zrobiłem dwa liquidy z aro[…]

Baza nikotynowa

Siema. Tak jak w temacie. Poszukuję jakiegoś skle[…]

UWAGA! Na blogu Starego Chemika BARDZO WAŻNE informacje! Dotyczą zdrowia i życia.