EPF
Dział dot. gotowych płynów z nikotyną lub bez ze sklepowych półek.
By kostass
#571411
O gustach sie nie dyskutuje , każdy ma jakieś swoje preferencje . Ja zaczynałem od Camela 11 , poźniej przyszła kolej na Strong mentol , Red Bull , Czekolada , Pomarancza Wanilia , ananas cola .
Camel mocny papierosowy smak ale po 2 miesiacach przerzucilem sie na red bull . Pierwsze wrażenie super , smaczny słodkawy smak wiernie odzwierciedlający smak pierwowzoru. Pomarańcza , wanilia , ananas też bardzo dobre . Cola , bliżej jej do pola cokty niz coca coli . Najsłabiej wypadla czekolada , smak za malo czekoladowy a ja tak lubie czekoladę :-)
Wapuje od 4 miesięcy i powiem szczerze , że wole smaki owocowe niz tytoniowe . Minusem jest to , że niestety owocówki sa za dobre i wypalam ich więcej niz wcześniej tytoniowego.
By mmalyy
#577882
Ja zakupiłem 10 liquidów i poza Red Bullem i może MLB nic ciekwego. A wręcz niektóre kosz od razu... nie wspominając już o tym, że niektóre z zakupionych smaków nie miały kompletnie nic wspólnego z widniejącą na butelce nazwą - np. Wanilia i Czekolada, Cappuccino. Jak dla mnie niestety nie godne polecenia. Ale każdy ma swoje preferencje i każdemu co innego smakuje.
By lujes153
#578384
To moje pierwsze liquidy ale:
Pall Mall - 18 mg, bardzo mi smakuje, jeden z najlepszych w mojej skromnej kolekcji od kinga 8/10
Mocny Buch - nie zbyt mi podszedł, ale niezły do mieszania z innymi 6/10
Camel - Niezły, ale po czasie się nudzi 7/10
Banan - Dobrze wyczuwalny smak banana, badzo mi smakuje 8/10
Whisky - myślałem że w ogóle nie będzie w smaku przypominać tego napoju, ale pozytywnie się zaskoczyłem, i mam zamiar częściej go kupować . 9/10
Virginia - może jestem dziwny ,ale smakuje mi jak toffi, mdły 4/10
Lucky Strik - mało wyrazisty smak, nie dla mnie 3/10
Hilton - Wyrazisty, mocny smak 6/10
By jarcher
#579150
Testowałem kilka smaków i jestem pozytywnie zaskoczony. Bardzo dobrze dymią, smak ok.
Polecam liquidy King, razem z Boge/EBull.
Awatar użytkownika
By eVaperka
#580481
Wielka szkoda, że zginęły smaki Davidoff i Dunhill, palę Camela, ale przyznaję, że kiedy wiosną go zamówiłam był świetny, niestety coś z nim teraz niedobrego porobiło :roll:
By jann
#580542
eVaperka pisze:Wielka szkoda, że zginęły smaki Davidoff i Dunhill, palę Camela, ale przyznaję, że kiedy wiosną go zamówiłam był świetny, niestety coś z nim teraz niedobrego porobiło :roll:


Camel robiony przez joye dawniej wymiatał, wg, mnie najlepszy camel w swojej cenie kiedyś dostępny , teraz się tego wapować nie da okropność.
By Misio
#580866
Witam,
Kupilem dzis liquidy tej firmy oto opinia :
Cola 3/10 - Smakuja co prawda jak cola ale no coz :) bardziej przypominaja tęczę z biedronki ;)
Czekolada 2/10 - okropny smak po prostu niedobre nic nie przypominajace,
Red "bol" 3/10 bardziej przypomina wisnie niz jakiegokolwiek energetyka.
Jeszcze zostal mi menthol i cream i mam nadzieje ze sie nie zawiode :)
Awatar użytkownika
By nikaxx
#584433
Do mnie przyszły i zaczęłam testować
Na pierwszy ogień poszła pomarańcza na początku smakuje jak skórka pomarańczowa a później dominuje smak mydła mi nie podeszła niestety
By magda90
#585697
Mocny buch mi osobiscie nie podchodzi... Liquid cytrynowy przez pierwsze pare chmurek smakuje dobrze lecz pozniej czuje sie jakbym wachała kostke od ubikacji ;p jednak strong menthol to jest moj numer jeden!
By apollo
#585934
Zamówiłem u Kinga kilka butelek po 10ml moc 14mg i moje opinie i spostrzeżenia wyglądają następująco:

1.Truskawka - dobrze wyczuwalny smak, nie przesłodzona dobra jako przerywnik 9/10
2.Ananas - bardzo dobrze wyczuwalny i aromatyczny, ale przesłodzony raz na jakiś czas ok. 6/10
3.Camel - całkiem nie zły nie czuć orzechów(osobiście nie cierpię tego posmaku w tytoniówkach) 8/10
4.Mild 7 - jak dla mnie sam nie do palenia dlatego mieszam z mentolem jak ktoś lubi smak typowych mocnych analogów to może mu posmakować 1/10
5.Red Bool - w smaku w ogóle nie przypomina żadnego energeta, właściwie to ciężko mi ten smak do czegoś przyrównać ale nie jest najgorszy 4/10
6.Winogrono - na początku bardzo mi ten smak podszedł czuć zielone winogrono, ale z każdym zalaniem klira już było coraz gorzej na chwile obecną omijam szerokim łukiem 3/10
7. Menthol - przyjemny orzeźwiający smak nadaje się do dłuższego palenia 9/10
8. ELM Menthol - nie najlepsze połączenie tytoniu z mięta, śmierdzi i smakowo tez bardzo kiepsko ale do piwka można przeboleć 2/10 :piwo
By White_Wolf
#585961
To może i ja coś napisze bo ostatnimi czasy kupiłem kilka LQ. Była fajna promocja 5x10ml więc w sumie kupiłem 3 komplety :) Pominę fakt, że ostatnie zamówienie nieco się nie zgadzało - zamiast Krzywego dostałem wanilie a zamiast Pall Malla - Mocny Buch - albo odwrotnie choć bez różnicy. I tak :

Turkish tobacco - kompletne rozczarowanie. Być może za dużo od niego oczekiwałem ale miałem Turka z innej firmy i porównanie jak ogień i woda.
Mocny Buch - miło się go pali choć wolę mieszać z Camelem ( 70:30 )
Camel - tu nie wiem co się stało ale zupełnie nie ten Camel co zawsze. Stara skarpetka tydzień noszona podczas pracy fizycznej na budowie w ostrym słońcu. Miałem Camela wcześniej i był naprawdę smaczny. A tym razem..... naprawdę paskudny.
Zielone Jabłko - po dodaniu 2-3 kropel mięty ( parownik - liquinator Volisha z długimi wąsami ) naprawdę miły lekki smaczek. Jako odskocznia od tytoniowych bardzo fajny. Sam niestety za bardzo troli chemią.
Wiśnia - podobnie do Zielonego Jabłka. Bez mięty zalatuje chemią.
Kawa - chyba jedyny nie zmieniony smak z wszystkich 15 buteleczek - w porównaniu do poprzednich zamówień. Bardzo smaczna i aromatyczna. W sam raz do gorącej szarlotki.
Brzoskwinia - niestety bardzo duże rozczarowanie. Kiedyś była naprawdę wyśmienita.

Teraz pytanie do Dostawcy - czy seria z promocji była serią od innego dostawcy albo coś innego było zmienione ? Nie jest możliwym, żeby tak dużo smaków się zmieniło i to na gorsze. Oczywiście są LQ, które się nie zmieniły ale zamówiłem te, które zawsze zamawiałem i... ZONK.
Wiem, że zaraz ktoś napisze, że Camel mu bardzo smakuje i też ma z tej serii itp. Piszę tylko o subiektywnym odczuciu - moim jako osoby, która LQ od Kinga przepaliła już naprawdę dużo. Tak więc piszę tylko i wyłącznie o tym co zmieniło się W MOIM odczuciu i tylko i wyłącznie do serii z promocji 5x10ml.
Pozdrawiam.
Awatar użytkownika
By nikaxx
#586145
Kolejny przetestowany to jagoda i jest całkiem okej ale nie na ciągłe palenie tylko jako przerywnik.
czekolada też okej ale myślę co do niej dodać żeby była wyśmienita
By Maro
#586453
liq bardzo rzadki, mi to pasuje. zakupilem 10 smakowych (tylko takie pale)
1 ogien - red bool, wypalone narazie 1ml, nie muli, nie mdli. slodkawy ale taki ma byc. wiemy ile cukru w bullu :) a jak ktos lubi - polecam.
nic zlego nie powiem.. bo naprawde narazie super. jeden z moich ulubionych smakow. nie zawiodlem sie. dlaczego pasuje mi rzadkosc? rozne problemy z clearami bywaja, mam vivi tank wiec robie wirowke przez jeden ruch reka i juz liq soczyscie splywa po sciankach wyzej i trzyma sie sznura :)
Awatar użytkownika
By xacti
#586824
Jak jest z liquidem Kszywho w butelkach po 50ml? Taki sam aromat jak przy 10ml? :)
Awatar użytkownika
By Mozart1791
#587124
Dzisiaj o 15:00 minęły 2 tygodnie od pierwszego mignięcia niebieskiej lampki. O analogach zapomniałem z miejsca :) a liquidy Kinga (10x10) to był pierwszy zakup do próbowania (do swojego eGona dostałem Red Bulla z Health, ale po 2 dniach dotarła przesyłka Kinga i tamten poszedł w odstawkę). No to po kolei...

1. Wiśnia 11 - bardzo fajny a moja narzeczona, która akurat zjechała była zachwycona i tak razem dymiliśmy :) na pewno wrócę do tej wisienki POLECAM
2. MLB Mocny Buch 18 - kojarząc nazwę spodziewałem się jakiegoś kopa i ataku kaszlu :) tymczasem miłe zaskoczenie i duży plus (wyczułem nutkę orzeszków a z tego co wcześniej czytałem to miała być domena 555) POLECAM
3. Tobacco Fresh 14 - trudniejszy w odbiorze, teraz jako przerywnik między słodszymi, ostrzejszy i z tytoniowych tylko ten ma inny całkiem posmak
4. Ananas 14 - spodziewałem się po im o wiele więcej, nudny i mdły (raczej nie wrócę)
5. Menthol 11 - super :) daje bogate kłęby i też bardzo podpasował mojej pani (na co dzień kopci LM Forward) POLECAM
6. Whisky 18 - mocny i jednak męczący na dłuższą metę, rozcieńczam go wanilią i tytoniowym, wtedy jakoś się wapuje
7. Wanilia 18 - też mnie rozczarowała, ale jako dodatek do "niesmacznych" świetnie się nadaje
8. Virginia 18 - bardzo duży plus - podobny efekt jak MLB ale chyba smaczniejsza, bardzo ciekawa nutka POLECAM
9. Camel 11 - dobry, ale nie tak, jak MLB i Virginia (może kwestia mocy, że słabszy), szybciej się nudzi
10. 555 14 - podobnie jak camel, ale mniej smakowy i nieco mocniejszy (właśnie spowija ekran laptopa swą chmurą) ;)

Poza tym to były na razie próby 1-2 dni na smak (na CE5). Jak to wyjdzie na dłuższą metę, zobaczymy. Na razie nie planuję innych zakupów, bo czuję, że pod choinką w wigilijny wieczór znajdę jakąś 'sensację' o zapachu czarnej herbaty i może kilka innych :)
PS. Kumpel dał mi Red Bulla od Dra Jacka - nie ma wielkiej różnicy w porównaniu z Healthem (sorki jeśli kogoś tym wpisem uraziłem). :? Red Bull nie będzie moim ulubionym.
Awatar użytkownika
By bart0sz
#587137
Jak narazie wypróbowałem 5 liquidów od kinga:
1. wanilia 11mg- smak dosyc przyjemny choc malo wyrazisty.
2. jagoda 11mg- chemiczna jagoda, dosyc przyjemna choc dla mnie zbyt słodka
3. red bull 11mg- na początku w ogóle nie czułem red bulla, raczej landrynke, po czasie jednak posmakował mi
4. wiśnia 11mg- dobra, mocno wyrazista, na razie lider
5. menthol 11mg- bardzo fajny, na pewno zakupie jeszcze nie jeden choc zastanawiam sie nad strong mentholem.

Wapowane na Ce5+ V3
By Lukasz1805
#590194
jaki liquid od kinga byscie polecili ale smakowe cos dobrego :)
By aza
#590199
ja polecam camel, ale to kwestia smaku
Awatar użytkownika
By PucH2
#590202
Znając Kinga to najlepszy leje, jak se popije. Co do smaku to zachwalają. A te nasze żule wiedzą co dobre :lol: .
By Lukasz1805
#590204
ale cos ze smakowych a moc to akurat wiem jaka potrzebuje
Awatar użytkownika
By darekszef
#590206
Witam.
Mi smakują czarna porzeczka i fresch tabacco.
Pozdrawiam
Awatar użytkownika
By Papis
#590211
winogrono jest dobre i brzoskwinia a po drugie jest już wątek o liquidach kinga poczytaj
Awatar użytkownika
By eVaperka
#590284
Ze smakowych mi najbardziej pasuje brzoskwinia, banan też niczego sobie, bardzo lubię turkish tobaco no i miętę strong.
Awatar użytkownika
By piehot
#590922
mi Ananas posmakował lecz
malina to u mnie jakaś pomyłka (strasznie dziwna- jestem zdziwiony)
popularne - czuję się jak bym palił mokre pudełko tekturowe z chin ;]
banan - przez pierwsze kilka buchów dobry
cytryna - troszkę chemiczna ale może być
Awatar użytkownika
By mandall
#590996
Poniższe smaki zamówiłem w pakiecie 10x10 - 18mg

Moja opinia

CREAM - ocena 10/10 smak bitej śmietany, chociaż osobiście pierwsze wrażenie to prażony słonecznik :P ogólnie świetny liquid, wyszukany smak. Polecam tym którzy szukają czegoś INNEGO.

KAWA + CZERWONE WINO - ocena 6/10 - dobre połączenie, ale nie na dłuższe palenie

555 - ocena 9/10 - minimalnie za słaby aromat ale to kwestia smaku, ogólnie można palić i palić

JAGODA - ocena 2/10 - jest niesmaczna :P, nie polecam. Może jako dodatek, tylko do czego ?

CAPPUCCINO - 10/10 Wyśmienite ! aż "zatyka" aromatem :P idealne do mieszania z wanilią albo orzeszkami

KAWA - ocena 8/10 - nie jest to smak naturalnej kawy , czuć w tle dodatek lekka nutka tiramisu/cappucino

RED BOLL ocena - 7/10 - za bardzo nie przypomina energatyka chociaż w smaku jest bardzo przyjemny. Więc jeśli ktoś szuka wiernego odwzorowania tego typu napoju to się rozczaruje
Awatar użytkownika
By bart0sz
#592507
Ja wśród moich 6 testowych liquidów 10ml 11mg znalazłem już faworyta (resztę opisałem parę postów wyżej). Jest nim truskawka, świetny aromat, duża chmurka i jako jedyny z moich smaków (jagoda, wanilia, mieta, red boll, wiśnia) czasem przytka i podrapie w gardle. W następnym zestawie napewno wezme ze 100ml truskawki tylko tym razem 18mg i jakiś tytoniowy smak. Który tytoniowy będzie w miare odzwierciedlał LM lajty/ Albo po prostu jakiś dobry tytoń byleby niemocny.

jagoda rzeczywiście wypada najsłabiej na razie.
Awatar użytkownika
By Bogart
#593623
Wiśnia - strasznie chemiczna, coś jak lakier do paznokci :D Jednak nie mogłem się oderwać, 7/10
Banan - super słodki, coś jak nektar bananowy Hortexa :) Pycha! 9/10
W kolejce pomarańcz, truskawka, czarna porzeczka.
Awatar użytkownika
By piehot
#594536
ja dorzucę:
shangdong - no co tu dużo pisać ... jak to shangdong:) niewiadomo co to coś jak kilka tytoniówek w jednej z lekkim słodkawym trampeczkiem moja ocena 4/10
Lucky - mi bardzo smakuje, lekki tytoniowy smaczek coś w stylu camela z delikatną nutką ziołową 7/10
Red MLB - coś jakoś bobrzykiem zalatuje 5/10
jarane na Evic i GS Mod VV (LT) +DCT i VIVI Tank, moc 18 mg, napięcie 3,8 i w górę. o dziwo w moich testach "lepsze" chmury uzyskałem na LT+ DCtanku (liquinator) niż na Vivi+Evic )(dziwne)
By _BleF_
#594584
Turkish tabacoo jeszcze jest u Kinga bo albo ja ślepy albo niema?( bardzo smaczny tytoniowy liquid z nutką miodu i orzecha? moje odczucie)
brzoskwinia -dosyć wyraźnie wyczuwalny smak , dla mnie najlepszy smakowy liquid,
Mięta - smakuje jak mocna guma do żucia(przynajmniej ta która mi ostała z przed roku).
Wiśnia- mydło do kosza
Malina- po 3ml już też jakoś nie mam na to ochoty (mało wyczuwalna dziwny posmak mydłowy)
Kszywho: Mega smaczny tytoniowy liquid z nutką orzecha włoskiego
Pall Mall: Trochę słodki, tytoniowy
Awatar użytkownika
By eVaperka
#594703
_BleF_ pisze:Turkish tabacoo jeszcze jest u Kinga bo albo ja ślepy albo niema?( bardzo smaczny tytoniowy liquid z nutką miodu i orzecha? moje odczucie)


Wczoraj dotarł do mnie w zestawie 5 x 10ml.

_BleF_ pisze:Kszywho: Mega smaczny tytoniowy liquid z nutką orzecha włoskiego


Potwierdzam.
Został mi polecony, jestem wdzięczna polecającemu. 11/10

Winogrono - obrzydliwy, nudzący smak (a dolałam go do Mocnego bucha w ilości kilka kropel do Vivi Nowa) bardzo podobny, a wręcz identyczny jak wanilia, okropnie chemiczny, zalatuje mi lekarstwami, zdziwiłam się gdyż był tu bardzo chwalony .... czyżby jakaś pomyłka w napełnianiu butelek? :shock: 0/10

Dziwna sprawa ... z poprzedniego mojego zamówienia Red Mocny Buch 18mg.ma dużo jaśnieją barwę od tego który dostałam wczoraj, 14mg. wydaje mi się, że nie powinno tak być.


Do przetestowania jest jeszcze Czarna Porzeczka.
Awatar użytkownika
By yacoop
#597538
No to ja coś wyskrobię :) Dotarła do mnie paczka z testowymi liquidami :)
Dripowane na Venus, napięcie 4,1-4,2V (najbardziej dla mnie odpowiednie); atomizer po każdym smaku dokłądnie wymyty, grzałka przepalona.
Moc liquidów - 11mg (wapuję 12tki i trochę się bałem, że będzie za mało ale wyszedłem z założenia - lepiej wziąść słabsze niż mocniejsze)

Exotic - dla mnie smakuje rzeczywiście egzotycznie - mango, ananas i jeszcze więcej - bardzo dobre (aczkolwiek niezbyt lubię egzotyki ;) ); kopie odpowiednio; chmurzy rewelacyjnie; troszeczke ale to dosłownie minimalnie chemią zalatuje
Ocena: 9/10

Tutti Frutti - owocowe landrynki i jaśniej tego opisać nie potrafię :); posmaków chemicznych nie czuję; chmura bdb ; kopie bardzo dobrze; nie za słodki, nie za kwaśny, po prostu bardzo dobrze wywarzony smak jak dla mnie
Ocena: 9/10

Orzech Laskowy - dokadnie tak smakuje jak się nazywa, jabym napisał więcej to bym skłamał, gdyż nic innego prócz orzecha laskowego tutaj nie czuję; kop odpowiedni; chmurka - rewelacja
Ocena: 10/10

Tiramisu - bardzo dobre espresso + likier + gorzka czekolada bez chemicznych utrwalaczy - takie mam właśnie odczucia :D; kop - ok; chmurzy zajedwabiście ;)
Ocena: 10/10

Piernik - tu niestety najbardziej chemicznie jak dla mnie; piernik z chmiecznym posmakiem; kop odpowiedni; chmurka rewelacyjna
Ocena: 6/10 (z powodu tego chemicznego posmaku)

Dodam, że jak dla mnie żaden z tych liquidów nie będzie się raczej nadawał na dłuższe wapowanie (preferuję tytoniowe i mentolowe smaki), aczkolwiek na mega pyszny deser - wszystkie będą rewelacyjne :)

Podsumowując:
to mój pierwszy zakup u Kinga, do którego podszedłem dość sceptycznie (swojego faworyta wśród liquidów mam) ale co tam - 15pln za 5 liquidów to jak za darmo - czemu by nie spróbować... Poza tym jak wcześniej napisałem wapuję 12tki a tu są 11tki - na szczęście jak dla mnie zbytniej róznicy między tymi mocami nie ma w tym przypadku..
Jestem w mega pozytywnym szoku po tych testach!!! Pomieszczenie wietrzyłem po każdym smaku, bo tak było zadymione (a to było dosłownie po kilkanaście kropel na dripa), nic nie śmierdzi, liquidy kopią jak należy!! I tak z dośc sceptycznego podejścia wyszło mega zadowolenie :)
Jeśli ktoś jeszcze nie spróbował tych testerów to śmiało polecam :) Rozczarowania raczej nie będzie ;)
I dzięki tym testowym liquidom masz Kingu'u kolejnego klienta na przyszłość :) Mam nadzieje, że reszta liquidów z Waszej gamy kopie i kopci tak jak te z tego pakietu :)

Tyle ode mnie, pozdro & thx ;)
Awatar użytkownika
By maciejaszek
#597550
No to jedziemy, długo czekałem na te liquidy (chyba listonosz nie wyrabia), ale już widzę, że było warto... :wink:

1. Piernik - Otwierając paczuszkę, w radiu leciał świąteczny kawałek Brendy Lee... no to musiałem podkręcić jeszcze bardziej atmosferę świąteczną. Zalewam piernika! :mrgreen: Zapach z buteleczki, faktycznie. Nic dodać, nic ująć, piernik jak wyciągnięty z piekarnika! Jakoś tak przypomniało mi się dzieciństwo i smak tego świątecznego ciasta :wink: Chmurzę, chmurzę, ale piernik słabo wyczuwalny w ustach. Smaczek jest bardzo dobry, ale dałbym troszkę więcej piernika do tego liquidu! :mrgreen: Chmurka super, kop jak na 6 mg, w normie! Idealny liquid na ten świąteczny szał. Muzyka w radiu, lajt w pracy (choć akurat to jest do :dupa , bo to rodzinny biznes :evil: ), smaczek i zapach piernika, brakuje mi padającego śniegu na zewnątrz, ale to już nie Wasza wina :mrgreen: Moja ocena: 7/10
Ale dziękuję za sam klimat tego liquidu :mrgreen: No i już wiem jak będę testował inne liquidy... w dobrym klimacie muzycznym. Jaki kawałek polecacie do liquidu "Tutti Frutti"? :lol:
By gourmet
#597580
orzech laskowy na dripie - równie dobrze mógłbym go nazwać magiczną mambą, piaskiem pustyni lub różą wiatrów. Zapach minimalny, bez żadnego smaku, minimalnie wyczuwalna słodkość (od gliceryny?). Bardzo rzadki.
edit 22 grudnia
znalazłem sposób na utylizację orzecha - mieszam 50/50 z tutti frutti.
Ostatnio zmieniony 22 gru 2012, 12:04 przez gourmet, łącznie zmieniany 1 raz.
Awatar użytkownika
By Robert68
#597585
maciejaszek pisze:Ale dziękuję za sam klimat tego liquidu :mrgreen: No i już wiem jak będę testował inne liquidy... w dobrym klimacie muzycznym. Jaki kawałek polecacie do liquidu "Tutti Frutti"? :lol:


Spróbuj tutti frutti Queen - tylko nie wiem czy liquid dorówna :-)
By Reven
#597601
no to i ja sie pochwale swoimi spostrzezeniami i opinia.

exotic: Świetny smak owocowej sałatki ciezko powiedziec jaki owoc dominuje wszystko fajnie wywazone
tutti frutti - świetny liquid , smakuje jak gumy w lidlu czy gdzies tam pod ta sama nazwa :)
orzech- zapachu to on niema wgl a w smaku hmmm dla mnie za mało aromatyczny
tiramisu - świetny zapach po otwarciu butelki a i ten smak :) Polecam zamiast czekolady czy innych slodkosci
piernik - nie przepadam za piernikiem analogowym to i tego nie bede ocenial ;)
By aza
#597638
tiramisu - 9/10 (18mg)
exotic - 10/10 (18mg)
smaki naprawdę dobre, reszta w poczekalni ale jak wypróbuje to napisze
Awatar użytkownika
By dzikaluna
#597729
wczoraj odebrałam świąteczny pakiecik 5 za 15
wywąchałam wszystkie , zapach słaby , trochę czuć orzech laskowy . Piernik jest najbardziej aromatyczny , ciekawostka ma kolor jasno- zielony . Smak mocny i ciekawy . Córa myślała że piernik upiekłam i przed nią schowałam , w pracy tez się nabrali... Polecam ale bardzo szybko znika , pierwszy raz baniaczek mi nie wystarczył na czas pracy .
Orzech laskowy , delikatny , aksamitny ,kojarzy się z Soplicą orzech laskowy. bardzo przypomina Mild Black i też jakby parował z baniaczka , znika w oczach mimo że nie wapuje więcej niż zawsze.
pozostałe czekają ...
Awatar użytkownika
By berry18
#598312
Przetestowałem dwa smaki z pięciopaku. Moc 11 mg.
Exotic i tutti frutti. Obydwa bardzo dobre. Smakują tak jak się nazywają. Nie czuję chemicznych posmaków. Pięknie chmurzą. Mają dobrego kopa. Wrażenia jak najbardziej pozytywne. Ocena 9/10.
Awatar użytkownika
By Araiser
#598335
A u mnie pomyłka, dostałem x2 z pakietu 5 za 25zł, także napisze tyko, że MLB + Green Tea 8/10 ;) Szybko znika, troszkę jak dla mnie za słodki, nie z tym kojarzy mi się zielona herbata.
Awatar użytkownika
By dzikaluna
#598743
Exotic kurcze Wy zachwalacie a ja już nie wiem , mój smakuje sianem smak jak Tobacco zalałam i z obrzydzeniem wylałam nie cierpię tego smaku zamiast słodkich owoców suszony tytoń z zielskiem (nie mam na myśli zielska pięciolistnego) fuj
cleaomizer nadal tym zalatuje . możliwa pomyłka czy tak ma smakować ?
tutti frutti dobry mix owoców , smak wyrażny.
Plusem tych liquidów jest to że dobrze się je wapuje na mrozie
Awatar użytkownika
By jimibazooda
#599424
Kawa z winem - Smak - rewelacja. Smakował jak papierosy skręcane z tytoniu winogronowego. Gdzieś w tle wyczuwam nutkę kawy, lecz dominujące jest właśnie to winogrono - nie słodkie i orzeźwiające, lecz stonowane i wytrawne. Z kawą z winem nie ma to nic wspólnego i szczerze nazwał bym to raczej Grape Cigarette ;) Polecam wszystkim chcącym spróbować czegoś nowego i mającym dość mdlących owocowych liquidów
Awatar użytkownika
By MarcusKing
#599690
To i ja wyrażę swoją opinię z zakupionych liquidów e-kinga

Red bool -smaczek owocowy aczkolwiek długo szukałem podobieństwa do energetyka(nie znalazłem :P) ,jednak mi smakuje i napewno jeszcze nie raz do niego się dobiorę .Jak dla mnie 8/10
Whisky - bardzo miłe zaskoczenie .10ml poszło momentalnie .Ogólnie smak extra ale.... no właśnie ale ,tak mi przypasował że postanowiłem zakupić w promocyjnej cenie 50ml i tu się zawiodłem - całkowicie nie to co w 10ml.Smak mdły i w porównaniu z pierwszym zakupem ma się nijak ,nawet zapach nie ten-porażka.10 ml 10/10 50ml 1/10
Truskawka - jak dla mnie rewelacja,na pewno wrócę po ten smaczek 9/10

do testów został ananas i menthol strong

ps. niestety whisky nadal nie przypomina tego co zakupiłem w 10ml .Po próbach u 3 innych e-palaczy wniosek jest jeden, pierwsza partia 10ml ma to coś,50ml nie do wapowania :(
Mam nadzieję że następna partia będzie lepsza.
By approx1989
#600236
Witam mi smakuje kszywho 14 mg i benson 18 mg czy jak kupie większa butle niż 10 ml smak będzie taki sam???
Awatar użytkownika
By szulmar
#600237
approx1989 pisze:Witam mi smakuje kszywho 14 mg i benson 18 mg czy jak kupie większa butle niż 10 ml smak będzie taki sam???

raczej nie
Awatar użytkownika
By witnia
#600985
A więc ... to tylko moja opinia , na razie przetestowałem dwa smaki nie licząc tytoniowych ,"pozostało jeszcze osiem" w miarę zużycia dam znać.

Kawa z czerwonym winem - zbyt intensywny smak ,kojarzy mi się z landrynkami lub z tanim winem :zakrecony
zmieszany z usa mix nadaje się do wapowania.

Wiśnia- jak dla mnie to rewelacja :D smaczek w sam raz .
555- żadne skarpety , bardziej orzeszki ziemne prażone .
  • 1
  • 16
  • 17
  • 18
  • 19
  • 20
  • 42
Aegis Max 100W

Witam, jestem tu ponieważ potrzebuje Waszej pomocy[…]

Drut/grzałki prebuilt

Hej hej Niedawno przerzuciłem się z poda na RTA (Z[…]

Hejka wcześniej 3 lata miałam sticka , a od miesią[…]

UWAGA! Na blogu Starego Chemika BARDZO WAŻNE informacje! Dotyczą zdrowia i życia.