EPF
Awatar użytkownika
By gotronkk
#511188
Stary Chemiku ten artykuł pewnie Cię ucieszył. Wczoraj pisałeś na blogu, że w Polsce brak echa konferencji w Monachium. A dzisiaj artykuł w Rzepie [;
Awatar użytkownika
By Paveletz
#511367
Artykuł faktycznie dość pozytywny, ale i tak nie pozbawiony pewnych błędów:
"Zwolennicy podkreślają, że dzięki nim można dostarczyć do organizmu nikotynę bez ogromnego balastu ponad 400 szkodliwych substancji zawartych w konwencjonalnych papierosach."
Awatar użytkownika
By cujo
#511394
W końcu coś pozytywnego i to popartego badaniami, a nie "gdybologią" redaktora.
Najbardziej podobał mi się ten fragment:
Stężenie trujących substancji wciąganych do ust z elektronicznego papierosa jest 500–1400 razy mniejsze niż ze zwykłego. Jak podkreślają badacze, aby „dostać" taką ilość nitrozoamin, ile jest w jednym tylko papierosie, użytkownik e-papierosa musiałby wciągać dym ze swojego urządzenia codziennie przez prawie rok.

Przy okazji ucieszyłem się, ze nadużywane przeze mnie "energetyki" (nie pije kawy - to moje jedyne źródło kofeiny) to nie aż taki straszny "syf", ale ma też jakieś pozytywne skutki ;)
Awatar użytkownika
By Kszywho
#511420
Kurde, naprawdę fajne artykuły! Bardzo ładnie jak na takie media opisany jest sam ep. Cieszy fakt, że nie są to gazety typu FAKT, czy Super Ekspres. Może w końcu ludzie się opamiętają i nie będą w kółko powtarzać bzdur, które są wypisywane w niektórych pseudo gazetach i będą cytować rzepę i wybiórczą.
Awatar użytkownika
By ZbyneK
#511441
Kszywho pisze:Kurde, naprawdę fajne artykuły! Bardzo ładnie jak na takie media opisany jest sam ep. Cieszy fakt, że nie są to gazety typu FAKT, czy Super Ekspres. Może w końcu ludzie się opamiętają i nie będą w kółko powtarzać bzdur, które są wypisywane w niektórych pseudo gazetach i będą cytować rzepę i wybiórczą.

Myślę, że teraz właśnie zacznie się wysyp "dobrych" artykułów. :wink:

Dla nas, chyba najważniejszy jest fakt, że źródło jest "mocne". *GOOD* (Kongres Europejskiego Towarzystwa Kardiologicznego - Monachium 2012)
Awatar użytkownika
By dynamoix
#512394
" - Nie wiem, trzeba prowadzić badania. Apeluje o to nawet Światowa Organizacja Zdrowia. " to mi się podoba :) art. nie jest super pozytywny ale tez nie jest podejrzanie negatywny dobre slowa do masy:)
Aspire Boxxer-odważny krok

https://i.ibb.co/rZHBSpM/Aspire-Boxx[…]

UWAGA! Na blogu Starego Chemika BARDZO WAŻNE informacje! Dotyczą zdrowia i życia.