EPF
Luźne rozmowy o wapowaniu i nie tylko.
By djMarco
#413580
Jeśli ktoś jeszcze nie złożył pita do US to proszę o przekazanie 1% na moje dzieci.

Mała aktualizacja. Na stronie fundacji są jeszcze nieaktualne informacje bo dopiero będziemy aktualizować. Jest tam napisane o mózgowym porażeniu dziecięcym ale niestety choroba jest o wiele gorsza - choroba Canavan. http://pl.wikipedia.org/wiki/Choroba_Canavan

http://dl.dropbox.com/u/42781989/do_druku.pdf
Instrukcja jak wypełnić PIT http://www.dzieciom.pl/1procentopp.html


http://dzieciom.pl/15106
Obrazek


http://dzieciom.pl/15107
Obrazek

Z góry dziękuję
By djMarco
#1076480
Rozliczanie dobiegło końca i chciałbym podziękować wszystkim tym którzy przekazała na nasze dzieci 1% podatku. W imieniu swoim jak i żony oraz dziewczynek z całego serca bardzo dziękujemy.

Wysłane z mojego SM-N9005 przy użyciu Tapatalka
By Speedo1544
#1312792
Jako że znowu można składać zeznania to moje 1% leci dla kolegi
Mam nadzieję że więcej osób z forum wspomoże kolegę
djMarco kolejny wpis za rok :)
By djMarco
#1312934
Dziękujemy bardzo za wsparcie. Poniżej info z zakończenia księgowania za rok 2013.

Kochani, skończyło się księgowanie 1% dla Zosi i Antosi. Bardzo dziękujemy wszystkich którzy przekazali go dla nich. Jak co roku, zebrana kwota (21 tys. PLN) zostanie przeznaczona na 3 turnusy rehabilitacyjne dla dziewczynek. Koszt jednego pelnego turnusu (dwa tygodnie) to 9600PLN dla dwóch dziewczynek więc w 2015 mamy dwa turnusy po jeden tydzień i jeden pełny turnus.

Z całego serca dziękujemy.
Awatar użytkownika
By amisiek1969
#1341162
Mój procent również powędrował.
By djMarco
#1516143
Dziękuję wszystkim tym co przekazali 1% na moje dzieci. W tym roku udało nam się zebrać nie całe 18000 PLN gdzie po dołożeniu kilkuset PLN będziemy mogli w 2016 roku zafundować dziewczynom trzy turnusy rehabilitacyjne (dwa po jeden tydzień plus jeden dwutygodniowy).

Jeśli ktoś jest ciekaw co tam u nas to zapraszam: www.zosiaiantosia.pl

Dziękujemy raz jeszcze.
By djMarco
#1911320
W piątek 13.12.2019 o godzinie 23:10 zatrzymało się serduszko Zosi. Wokół niby nic się nie zmienilo. Czas się nie zatrzymał. Dalej grała muzyka w radiu.
Tylko nasze serca rozpadły się na milion kawałków. Przed nami bardzo ciężki czas. Teraz musimy szczególnie zaopiekować się Antosia. A Zosieńka pewnie już biega tam na górze i głośno się śmieje. Tylko ta świadomość pozwala nam jako tako funkcjonować. Prosimy o modlitwę za Naszego Aniołka. Nie tak miało to wszystko wyglądać nie tak.

Staram się zapamiętać Zosię właśnie taką, uśmiechniętą i radosną. Chcę żebyście i wy ją taką pamiętali. Ostatnie tygodnie były dla nas ciężkie a ostatnie godziny to już w szczególności.

Jeszcze w dniu wczorajszym rozmawialiśmy z lekarzami że na święta Zosia będzie w domu. Niestety, nikt nie był w stanie przewidzieć tego, co wydarzyło się kilka godzin po tej rozmowie.

Wszystkich tych, którzy mają czas i ochotę być z nami w środę w dniu pogrzebu serdecznie zapraszamy wraz z balonikiem napompowanym helem by móc na cmentarzu wypuścić je w górę dla Zosi. Ona je uwielbiała i miały na nią czekać w domu.

Prosimy uszanować również naszą decyzję związaną z nie przynoszeniem wieńców tylko chcemy abyście wsparli Hospicjum dla Dzieci im. Małego Księcia​ dając datek do puszki. Oni nam bardzo pomagają więc pomóżmy również im za to dobro.

Została z nami Antosia, musimy dbać o nią jak najlepiej. Prosimy również o przekazywanie darowizn na jej subkonto w fundacji. Najlepszym i najprostszym sposobem jest wpłata online do której dostęp jest w linku który zamieszczam a sam formularz do wpłat znajduje się na dole tej strony https://dzieciom.pl/podopieczni/15106

Pamiętajcie również w 2020r o przekazaniu 1% podatku na Antosie http://zosiaiantosia.pl/przekaz-1/ObrazekObrazek

Wysłane z mojego SM-N975F przy użyciu Tapatalka

Jest nam bardzo miło poinformować Państwa, iż w d[…]

Witam. Czy ma ktoś patent, wersję softu, która pok[…]

Nowa bateria, krótkie ładowanie.

Kupiłem KGO 1300mAh. Ładowarka ma na wyjściu 420mA[…]

Czy dobrze liczę, że by zmniejszyć moc bazy o poje[…]

UWAGA! Na blogu Starego Chemika BARDZO WAŻNE informacje! Dotyczą zdrowia i życia.